ÇÜNKÜ BİZ;

Değer

Öncülük ruhumuzun gücünü yenilikçi tutumumuzdan ve değişime açık olmamızdan alır. Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarı ve liderliğimizin temelini oluşturarak ekibimizin potansiyellerini görür, değer yaratmalarını destekleriz.

GÜVEN

Dürüstlük ilke ve değerlerini davranış çözümlerimizde uygulayarak müşterileri için farklı bir değer yaratabilen bir bilişim teknolojileri firması olmayı sürdürmek inancındayız.

KALİTE

ALFA çözümlerinin daha iyi bir değer üzerinden verilebilmesini sağlayacak sistem ve yöntemleri araştırma ve geliştirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Kaliteli iş birliği içinde ilerlemek hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreçtir.

ALFA DESTEK MERKEZİ

ALFA personeli tarafından sürekli olarak geliştirilen, sorun ya da taleplerinizin anında çözüm bulmanızı sağlayan ALFA Destek Merkezi ile isteklerinizi çözüme ulaştırırız.

UZMAN EKİP

Kullandığımız tüm SAP yazılımları ve kendi çözümlerimizi alanında tecrübeli takım arkadaşları ile beraber hayata geçirmekteyiz. Profesyonel ve dinamik bir ekibe sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.

MÜKEMMELLİYET

Yaptığımız her şeyde yüksek kaliteli performans sağlamayı amaçlamaktayız. Yaratıcılık ve yenilik ile sürekli gelişmeyi hedeflemekteyiz.

SORUMLULUK

Eğitim programları ile çalışanlarımızın kabiliyet ve becerilerini sürekli arttırarak hizmet kalitemizin sürekli gelişimini sağlamayı en büyük sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.

KAYNAK BÜTÜNLÜĞÜ

Projenin büyük ya da küçük ölçekli olmasına bakmaksızın %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ALFA her daim zamanında ve bütçeye uygun çözümler sunacaktır.

YARATICI UYGULAMA

Lokal ve global bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde en iyi uygulamalarımızı, yeni girişimlerimizi ve yaratıcı uygulamalarımızı faaliyet gösterdiğimiz bilişim teknolojileri pazarında hızlı bir şekilde paylaşma olanağına sahibiz.

ALT YAPI TEKNOLOJİSİ

ALFA Özel/Kamu bulut bilgi işlem gibi bütün mimari uygulama şekillerini kapsayan kompleks bir bilgi altyapısını tasarlama, dönüştürme, uygulama ve destekleme üzerine derinlemesine bilgiye ve yılların tecrübesine sahiptir.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

ALFA çözüm ortakları ortak bir ekosistemde uyum içerisinde eşdeğer ürünlerini pazarlamakta, projeleri gerçekleştirerek müşteride ürün kullanımı ve verimliliği artırmaktadır. Her biri kendi alanında uzman çözüm ortaklarımız sayesinde
yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren uygun çözüm ve bunların sonucu olarak ortaya çıkan müşteri memnuniyeti, ilkelerin özetini oluşturacak, arkasında durduğu bu ilkeler ile çözüm ortaklarının pazar payını artırarak ilerlemekteyiz.

BÜTÜNSELLİK

Tüm kararlarımızda ve aksiyon adımlarımızda bütünsel ve şeffafız. Vizyonumuza en uygun şekilde hareket ederek size değer katan bağlılığımızı yerine getirmekteyiz.

GİRİŞİMCİ RUHU

Sektörel ihtiyaçları karşılamak ve geliştirmek için tüm çözümlerde teknolojik alt yapı ve donanımlarımız sayesinde girişimci ruhu ile sürekli öğrenerek hizmet vermekteyiz.

MALİYET VERİMLİLİĞİ

Farklı esnek sözleşme türleri sunarak, işinize değer katan uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı amaçlıyoruz. Ödediğiniz tutarın gerçek karşılığını vermenin en önemli unsurlarından birinin, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimize yaptığımız yatırım olduğuna inanıyoruz.
ÇÜNKÜ ALFA;

Kurumsal Bilişim Teknolojileri Performans Yönetimi bilinci ile 20 yıllık tecrübe ve deneyimiyle yol almakta ve profesyonel kadrosu ile entegre çözümleme hizmetleri sunmaya hızla devam etmektedir.