ALFA'DA KARİYER


İNSAN KAYNAKLARI

ALFA, 20 yıllık sektör deneyimine dayanan tecrübesi doğrultusunda; başarı kaynaklarının fark yaratan, gelişime açık memnun çalışanları olduğunun farkındalığı ile hareket etmektedir.

ALFA’da kariyer sahibi olmak; farklı deneyimleri bir arada yaşayarak alanında uzman yöneticiler ile yol alıp büyümek demektir. Mutlu Çalışan prensibini ilke ederek çalışan motivasyon ve memnuniyetine değer yaratacak ekip ile gelişim ortamı sağlar.

Çalışana eğitimi, gelişimi,  iş zekası ve hedeflerini maksimum seviyede kullanabileceği destekleyici bir kariyer sunar.

ALFA, işe alımda yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın adayların en az lisans mezunu olmalarını şart koşar.  İş başvuruları web sitesi, iş birliği içinde olduğu kurum ve kuruluşlar, sosyal medya ve  kariyer@alfayazilim.com  e-mail adresi aracılığı ile kabul edilir.

Kariyer hedefine ve ALFA çalışan profiline uygun bulunan özgeçmişlerin değerlendirme süreci, adaylarla birebir yapılan mülakatlarla başlar. Görüşmelerde kurum kültür tanımı, iş tanımı ve çalışma koşulları hakkında detaylı bilgi verilir. Kariyerine ALFA’da başlayan stajyerler ise 3 ay boyunca her gün katılacakları bir eğitim programına dahil edilerek alanında uzman danışmanların tecrübesinde SAP tabanlı yazılım geliştirme ve uygulama eğitimi alırlar. Eğitim sürecinin sonunda belli bir seviyenin üzerinde performans gösteren adaylar ALFA bünyesinde çalışma hakkı kazanarak bilişim teknolojileri sektöründe çalışmaya hazır birer çalışan olarak kariyerlerine başlamış olurlar.

ALFA İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nün en temel amacı; hızla gelişen bilişim teknolojisi sektöründe bünyesinde kariyer hedefi olan çalışanlarına gösterdiği etik tutum ve sunduğu imkanlar dahilinde ALFA’nın “Mutlu Çalışan Mutlu İşveren” konumunu sürekli kılmaktır.
SAP İnsan kaynakları

SAP Business One
İş Teknolojilerinde Doğru Kariyer Planlaması İle Fark Yaratın

ALFA kariyer hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

kariyer@alfabt.comSAP Partner Turquality