ALFA BUSINESS TECHNOLOGIESHAKKIMIZDA

ALFA, bilgi teknolojileri alanında hizmet vermek üzere 1995 yılında kuruldu. Farklı sektörlere yönelik yazılım geliştirme ve sistem danışmanlığı hizmetleri veren ALFA, 2001 yılında yeniden yapılanarak SAP ERP alanına odaklanmıştır. ALFA yaptığı projelerle ve ürettiği yazılımlarla Türkiye SAP ERP pazarının önde gelen ve güvenilen şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

ALFA olarak SAP danışmanlık, SAP IS-U sektörel çözümleri, doküman ve arşiv yönetimi çözümleri, ürün hayat döngüsü (PLM) çözümleri, SAP ile tam entegre olan paket yazılım uygulamaları ve proje yönetimi alanlarında önemli başarı hikayelerine sahibiz. SAP çözümlerimiz ve tamamlayıcı ürünlerimiz birçok değişik sektördeki lider firmalar tarafından kullanılmaktadır.
Müşteri portföyünü her geçen yıl genişleten ALFA, artan ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler sunabilmek için planlı bir şekilde büyümekte ve müşterilerine kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz: Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, rekabet avantajı sağlayacak, iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve dijital dönüşüm alanındaki ihtiyaçlarına çözüm olacak faydalar sağlayacak günümüz teknoloji hızına eş değer ve sürekli gelişime açık iş teknolojileri sunmak.

Vizyonumuz: Uluslararası alanda katma değer yaratan SAP ve kendi çözümlerimizi sektörel ihtiyaçlara göre yenilikçi ve inovatif teknolojiler ile müşterilerimize fayda sağlamak.
Business team

alfa plaza


İş Teknolojilerinde Doğru Proje ve Danışmanlık ile Fark Yaratın

ALFA kalite anlayışı ile sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.


SAP Partner Turquality