TECRÜBELİ DANIŞMAN KADROSU


Danışmanlık Hizmetleri

ALFA, 20 yıldır alanında uzman ekibi ile yurtiçi ve uluslararası projelerde SAP danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışman kadrosu; yüksek motivasyon, iş disiplini ve teknik yeterlilik olarak SAP’nin global standartlarına uyumlu uygulama danışmanlık hizmeti sağlayacak profesyonellerden oluşmaktadır.

ALFA, günümüz iş teknolojileri dünyasında sektörün küçük ve orta ölçekli işletmelerine ve büyük ölçekli Holding kuruluşlarına SAP çözümlerini sunarak işletmelerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik yazılım danışmanlık hizmetleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli firmanıza değer yaratan katma değer çözümlerimiz ile kurum kültürü oluşumları ve işletme değer algı yönetimi de

ALFA iş teknolojileri sayesinde artı kazanımlar sağlanmaktadır.
Yazılım & Danışmanlık dünyasında ki özgün modelleme çözümlerinde geleceğe yönelik adımlar ile gerçekleştirilen her proje firmaların rekabet avantajı sağlamalarına ve verim artışı ile maliyet düşüşüne yardımcı olmaktadır.


SAP Teknoloji Danışmanlığı

SAP IS-U Danışmanlığı

SAP ERP Danışmanlığı

İş Zekası,HANA&CRM

Döküman Yönetimi&ArşivlemeSektörel İhtiyaçlarınıza
Kaliteli Hizmetler

ALFA, sektörel ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti kendi çözümleri, uzman kadrosu, güçlü çözüm ortaklığı alt yapısı ile sizin için tasarlar ve uygular.