ALFA Çözümleri

ALFA, SAP Netveawer Teknoloji Çözümleri, SAP IS-U, SAP PLM, SAP Döküman Yönetimi, Sistem Entegrasyonları, GIB Sertifikalı e-Çözümler, Mobil Çözümler,SAP İş Akışları ve ABAP/Java/.Net Yazılım Geliştirme alanlarında çözümler sunmaktadır.


e- Defter

SAP müşterilerimiz GİB tarafından onaylanmış olan ALFA e-Defter çözümünü kullanarak yevmiye defteri ve defter-i kebir işlemlerini SAP içinde oluşturup elektronik olarak imzalayarak tasdik ve gönderim işlemlerini yapabilirler.

DEVAMI

E- FATURA

ALFA, e-Fatura çözümü, elektronik fatura gönderimi ve SAP ERP sistemleri GİB entegrasyonunu sağlamaktadır. Bu sayede uçtan uca sunduğu E-fatura çözümüyle Maliye Bakanlığı standartlarına uygun E-Fatura sistemine kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktadır.

DEVAMI

SAP PLM

SAP PLM, SAP ERP süreçlerini tamamlamış olan firmaların ürün hayat döngüsünün tüm aşamalarını etkin bir şekilde yönetebilmek için geliştirilen fikirler, konseptler ve uygulamaları içerir. ALFA, Türkiye’de son yıllarda uygulanmaya başlayan PLM projelerinde yurtdışı parterlarla birlikte uzman danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

DEVAMI

slider web

Team of software Developer

SAP Döküman Yönetimi

SAP kullanan şirketlerin ERP süreçleriyle birlikte ilgili dökümanların yönetimini de sağlayabilmesi için ALFA olarak müşterilerimize uygun maliyetli ve etkin çözümler sunmaktayız. Ayrıca kurumsal içerik yönetimi ve arşivleme ihtiyaçlarına yönelik olarak SAP ile entegre olarak çalışabilen Opentext çözümlerinin kurulum ve projelendirmelerini yapmaktayız.

DEVAMI

SAP UYGULAMA GELİŞTİRME

ALFA olarak SAP projelerinde hem anahtar teslim hem de danışmanlık şeklinde geliştirme çözümleri sunmaktayız. ABAP, Java ve .Net ve BSP programlamaları ile tüm SAP ürünlerinin gerektirdiği ek yazılımları en yüksek seviyede tasarım ve geliştirme kalitesiyle yapmaktayız.

DEVAMI

SAP MOBİL ÇÖZÜMLERİ

Operasyonel ve yönetici seviyesinde hayatı kolaylaştıran veriye ve kişilere anında erişim sağlayan mobil çözümlerimizle SAP kullanımınıza katma değer oluşturuyoruz.

DEVAMI